Freehost
Strato
Leaseweb
CloudFlare

Станом на перше липня 2020 року сервіс NashHost орендує три сервера:

Сервер №1 – дата центр компанії Freehost, місто Київ, Україна. Коротко про компанію.

Починаючи з 2002 року команда FREEhost.com.ua – “самий надійний і зручний український хостінг”, допомагає користувачам з усієї України створювати і розміщувати сайти. Компанія заснована студентами факультету прикладної математики Київського політехнічного університету України “КПІ”. За більш ніж дванадцять років, компанія придбала безцінний досвід і знання в галузі надання послуг хостингу. Даний сервер використовується тільки для послуги «Віртуальний хостинг».

Сервер №2 – дата центр компанії Strato, місто Берлін, Німеччина. Коротко про компанію.

STRATO – це надійний веб-хостинг для всіх, хто хоче домогтися успіху в Інтернеті. Ми робимо веб-хостинг простим і чесним – за найкращою ціною і без зайвих надмірностей. Цей сервер використовується для надання послуг CMS хостингу і VPS хостингу.

Сервер №3 – дата центр компанії Leaseweb, місто Амстердам, Нідерланди. Коротко про компанію.

Компанія Leaseweb створена 20 років тому. Спостерігаючи за розвитком Інтернету в усьому світі, засновники компанії представили, як вони можуть використовувати свої навички і досвід використання Інтернету як послуги, роблячи його доступним для всіх. Компанія завжди прагне перевершити очікування. Перетворитися з стартапу в глобального гравця – це тільки початок. У компанії є драйв, досвід і амбіції, щоб рухатися швидше і далі, не забуваючи при цьому про важливість довіри і надійності. Компанія пишаємося собою і з нетерпінням чекаємо майбутнього. Найпотужніший сервер, який застосовується для надання всіх наших послуг.

Послугу «Хмарний хостинг» ми надаємо в тісній співпраці з компанією CloudFlare, місто Сан – Франциска, США. Коротко про компанію. Cloudflare починався як простий додаток для пошуку джерела спаму в електронній пошті. Після цього він перетворився в службу, яка захищає веб-сайти від всіляких атак і одночасно оптимізує продуктивність. Глобальна хмарна платформа Cloudflare надає широкий спектр мережевих послуг компаніям будь-якого розміру по всьому світу, роблячи їх більш безпечними, одночасно підвищуючи продуктивність і надійність їх критично важливих інтернет-ресурсів. 13 вересня 2019 року Cloudflare дебютував на публічному ринку, коли він подзвонив у дзвінок на Нью-Йоркській фондовій біржі і став публічно торгується компанією (NYSE: NET).

Решта серверів, поки що, у резерві.

Діб повернення коштів

На протяжі тридцяти діб, якщо Вас не влаштує якість наших послуг, ми повернемо Вам витрачені кошти

Побудувати та розвинути свій бізнес

Ми допоможемо Вам побудувати успішний онлайн бізнес