Freehost
Strato
Leaseweb
CloudFlare

Станом на перше липня 2020 року сервіс NashHost орендує три сервера:

Сервер №1 – дата центр компанії Freehost, місто Київ, Україна. Коротко про компанію.

Починаючи з 2002 року команда FREEhost.com.ua – “самий надійний і зручний український хостінг”, допомагає користувачам з усієї України створювати і розміщувати сайти. Компанія заснована студентами факультету прикладної математики Київського політехнічного університету України “КПІ”. За більш ніж дванадцять років, компанія придбала безцінний досвід і знання в галузі надання послуг хостингу. Даний сервер використовується тільки для послуги «Віртуальний хостинг».

Сервер №2 – дата центр компанії Strato, місто Берлін, Німеччина. Коротко про компанію.

STRATO – це надійний веб-хостинг для всіх, хто хоче домогтися успіху в Інтернеті. Ми робимо веб-хостинг простим і чесним – за найкращою ціною і без зайвих надмірностей. Цей сервер використовується для надання послуг CMS хостингу і VPS хостингу.

Сервер №3 – дата центр компанії Leaseweb, місто Амстердам, Нідерланди. Коротко про компанію.

Компанія Leaseweb створена 20 років тому. Спостерігаючи за розвитком Інтернету в усьому світі, засновники компанії представили, як вони можуть використовувати свої навички і досвід використання Інтернету як послуги, роблячи його доступним для всіх. Компанія завжди прагне перевершити очікування. Перетворитися з стартапу в глобального гравця – це тільки початок. У компанії є драйв, досвід і амбіції, щоб рухатися швидше і далі, не забуваючи при цьому про важливість довіри і надійності. Компанія пишаємося собою і з нетерпінням чекаємо майбутнього. Найпотужніший сервер, який застосовується для надання всіх наших послуг.

Послугу «Хмарний хостинг» ми надаємо в тісній співпраці з компанією CloudFlare, місто Сан – Франциска, США. Коротко про компанію. Cloudflare починався як простий додаток для пошуку джерела спаму в електронній пошті. Після цього він перетворився в службу, яка захищає веб-сайти від всіляких атак і одночасно оптимізує продуктивність. Глобальна хмарна платформа Cloudflare надає широкий спектр мережевих послуг компаніям будь-якого розміру по всьому світу, роблячи їх більш безпечними, одночасно підвищуючи продуктивність і надійність їх критично важливих інтернет-ресурсів. 13 вересня 2019 року Cloudflare дебютував на публічному ринку, коли він подзвонив у дзвінок на Нью-Йоркській фондовій біржі і став публічно торгується компанією (NYSE: NET).

Решта серверів, поки що, у резерві.

Сервіс NashHost 30 діб поверння коштів

Діб повернення коштів

На протяжі тридцяти діб, якщо Вас не влаштує якість наших послуг, ми повернемо Вам витрачені кошти

Сервіс NashHost хмара-блокування

Побудувати та розвинути свій бізнес

Ми допоможемо Вам побудувати успішний онлайн бізнес