Сервіс NashHost Підтримка клієнтів

Осблива пітримка клієнтів

Ми пропонуємо своїм клієнтам, як звичайну, так і VIP підтримкую

Сервіс NashHost Підтримка RTMP протоколу

Тепер це реально можливо

Онлайн навчання, онлайн ігри та будь-які трансляціх у реальному часі

Гнучка і доступна ціньова політика

Для всіх клієнтів ми пропануємо низці ціни і вишцю якість обслуговівання

Тепер достпень кожному

Відповідність стандарту WCAG, робить наші послуги доступними для людей з особливими потребами

Серед особливостей, які відрізняють наш сервіс від наших конкурентів, виділимо чотири, на наш погляд, основні:

  1. Можливість підтримки не тільки хостингу, але сайтів клієнтів. Наш сервіс спочатку замислювався як підрозділ нашої веб студії для обслуговування її клієнтів. Тому наші фахівці досконально знають не тільки серверні технології, але і всі передові технології сайтобудування, всі популярні веб додатки для розробки сайтів, в разі необхідності зможуть надати допомогу клієнтам у усунення незначних помилок в роботі таких додатків на їх сайтах. Для цього в нашій службі технічної підтримки створений відділ по веб додатків.
  2. Можливість розгортання на наших серверах ігрового, вигляді / аудіо або навчального сервісів завдяки наданню нашим клієнтам якісної послуги стріменга (передача і перегляд потокової інформації в реальному часі). Наш сервіс єдиний в Україні, чиї сервера підтримують протоколи RTMP і RTMPT. За бажанням клієнта, який замовив послугу стрімінга, ми забезпечуємо його RTMP-клієнтом власної розробки.
  3. Гнучка і доступна, практичний для всіх цінова політика. Оренда серверів і організація роботи за принципом «онлайн – офіс», а також відсутність, на першому етапі, величезних витрат на утримання дата – центру, дає нам можливість надавати послуги дешево і головне без втрат на якості. Це робить наш сервіс найдешевшим і доступним ще більшому колу клієнтів, а найголовніше не на шкоду якості.
  4. Наш сервіс єдиний в Україні, сайт якого відповідає стандарту WCAG 2.0 – 2.5. це робить наші послуги доступними для людей з особливими потребами.

Діб повернення коштів

На протяжі тридцяти діб, якщо Вас не влаштує якість наших послуг, ми повернемо Вам витрачені кошти

Побудувати та розвинути свій бізнес

Ми допоможемо Вам побудувати успішний онлайн бізнес